Istorija

Šį drabužių prekės ženklą sukūriau 2018 metais, viskas prasidėjo nuo paltų moterims, bet nepraėjus nei mėnesiui sukūriau ir pirmąjį paltuką mažai mergaitei, kai jį pamačiau supratau, kad drabužiai vaikams man sukelia daugiau emocijų, nei drabužiai suaugusiems, su jais galiu mintimis sugrįžti į savo pačios vaikystę ir ta stebuklinga nostalgija užburia ir suteikia kūryba suteikia prasmės! Taip ir pasilikau ties viens kryptimi - vaikiškais drabužiais.
Pirmaisiais kūrybos metais svajojau, kaip puiku būtų papuošti vaikus drabužiais, kurie būtų pilni stebuklų, leistų drąsiai svajoti, džiaugtis stebuklinga ir spalvota vaikyste, kurioje sutilptų kuo daugiau atsiminimų!
Praėjus šiems metams galiu tik pasidžiaugti, kad ši mano misija po truputį pildosi ir vis daugiau mergaičių puošiasi mano kurtomis fėjų suknelėmis su tiulio sparnais, berniukai jaukiais kombinezonais! Labai gera pamatyti, kad ir svarbiausioms gyvenimo šventėms renkatės INSPIRED BY EYES drabužius.
Šiandien vis dar esame mažas šeimos verslas, kuris po truputį auga. Į kiekvieną klientą žiūrime su dideliu rūpesčiu ir meile. Kiekvieną užsakymą siuvame po užsakymo, kaskart stengiamės viską padaryti kuo geriau. Sakome didžiulį AČIŪ už pasitikėjimą, jus puošti yra vienas malonumas! :)


Linkėjimai, Aistė ir Inspired By Eyes komanda!