Kaip išsirinkti fėjų suknelę?

Viskas ką turi žinoti prieš užsisakant fėjų suknelę!

Aistė Jasiūnaitė

2/20/2022 1 min read

Visos Fėjų suknelės yra augančios su mergaitėmis! Kaip?

Suknelių petnešos kilpučių ir sagučių pagalba ilginasi net 10cm, tad suknelės paauga su vaiku. Petnešas galima ir visai nusegti ir nešioti tik sijonuką, taip susikuriant vis kitokį įvaizdį. Mūsų augančios mažosios klientės fėjų sukneles nešioja iki dviejų metų, kol sijonukas tampa per trumpas ir suknelė iškeliauja puošti kitos fėjos.

Jei norite susikurti dar daugiau skirtingų įvaizdžių su fėjų suknele, galite užsisakyti ir papildomas petnešas be sparnų arba su kitos spalvos sparniukais.

Fėjų suknelių audinys leidžia drąsiau švęsti visas progas ir mamoms nesibaiminti, kad drabužis greitai bus išteptas ar suplėšytas. Audinys, iš kurio yra pasiūtos fėjų suknelės yra tvirtas bei šiek tiek atsparesnis vandeniui, tad suknelę apipylus pavyzdžiui sultimis jos tiesiog nespės įsigerti, nuvarvės ir neliks dėmės, audinys yra saugus vaikams, yra hipoalerginis.

Suknelių dažnai skalbti nereikės, nes tiesiog nespėsite ištepti! Skalbti rekomenduoju šaltame vandenyje, ne aukštesnioje nei 30 laipsnių temperatūroje, idealiausia skalbti rankomis, drabužį panardinkite į vandenį ir leiskite jam pilnai sušlapti, lengvai patrinkite nešvarias vietas, nugręžti rankomis, leisti išdžiūti paguldžius ar lengvai pakabinus, nedžiovinti ant tiesioginės saulės spindulių. Su tokia priežiūra suknelė dar ilgai atrodys lyg nauja ir dar ilgai džiugins mergaites!

Stebuklingų švenčių