Apie mus

Labas!
Šis vaikiškų ir moteriškų drabužių prekės ženklas susikūrė 2018 metais. Jį įkūriau aš - Aistė, svajojau, kaip puiku būtų papuošti vaikus tokiais drabužiais, kurie būtų ne tik drabužiai, tokie, kurie būtų pilni stebuklų, tokie, kurie skatintų kūrybiškumą ir leistų svajoti, džiaugtis stebuklinga ir spalvota vaikyste, kurioje sutilptų kuo daugiau atsiminimų!
Tad ėmiau ir įkūriau šį prekės ženklą be didelės patirties, komandos ir investicijų, užtai su didžiulėmis svajonėmis papuošti visus pasaulio vaikus! 
Praėjus keletui metų galiu tik pasidžiaugti, kad ši mano misija po truputį pildosi ir vis daugiau mergaičių puošiasi fėjų suknelėmis, berniukai stebuklų kombinezonais, o mamos spindinčių akyčių džemperiais! 
Šiandien esame mažas šeimos verslas, kuris po truputį auga. Į kiekvieną klientą žiūrimi su dideliu rūpesčiu ir meile. Sakome didžiulį AČIŪ už pasitikėjimą, jus puošti yra vienas malonumas! :) 

Kodėl Inspired By Eyes? Nes kurti įkvepia žmonės, o šie drabužiai skirti priminti, kad gražiausia puošmena – tai laimingos spindinčios akys. Todėl nesustok ieškoti savo laimės, tikėk ja ir kovok dėl jos, o apie tai pasauliui papasakos tavo akys!

Linkėjimai, Aistė ir Inspired By Eyes komanda!